حضرت محمد صلي الله عليه و آله و سلم فرمودند: العبادة سبعة أجزاء أفضلها طلب الحلال و قال: أفضلکم إيماناً أحسنکم أخلاقاً. عبادت هفت جزء دارد که با فضيلت ترين آنها به دست آوردن حلال است. و فرمودند با ايمان ترين شما خوش اخلاق ترين شماست.
 
Tabriz Notary  
 امروز پنجشنبه 1 مهر 1400

مناسبتهای ویژه

  بازدیدکنندگان آنلاین: 366 نفر


عضویت در کانال رسمی کانون سردفتران و دفتریاران آذربایجان شرقی در تلگرام
گواهی امضای الكترونيک
کمیسیون حقوقی و وحدت رویه
لیست مراکز درمانی طرف قرارداد
دانلود نرم افزار تلفن اسناد رسمی استان آذربایجان شرقی
دانلودها و راهنماها
دانلود فرمهای ارزش معاملاتی املاک
دانلود نرم افزار AnyDesk
     اخبار ...

دومين نشست هيئت مديره با نمايندگان کانون در شهرستان ها با حضور مسئولين محترم اداره کل ثبت استان

           [ تاریخ انتشار: 1400/05/20 -  کد: 985 ]

دومين نشست هيئت مديره با نمايندگان کانون در شهرستان ها با حضور مسئولين محترم اداره کل ثبت استان

دومين نشست هيئت مديره با نمايندگان کانون در شهرستان ها با حضور مسئولين محترم اداره کل ثبت استان برگزار گرديد.
در اين نشست که با حضور آقايان دکتر سلطاني معاونت محترم امور اسناد ، شکري رياست محترم امور اسناد و سردفتران اداره کل ، نيکخواه جانشين محترم دادستان انتظامي ، عبدالعلي زاده رياست  محترم اداره بازرسي اداره کل ثبت استان همراه بوددکترسلطاني ضمن تشکرازاقدام
 هيئت مديره در رابطه با تشکيل اين جلسه و مغتنم دانستن حضور نمايندگان محترم کانون ،باارائه توضيحاتي بر جمع بندي و پيگيري مسائل مطروحه در جلسه اشاره کرده و در صحبتهاي خود برتکريم ارباب رجوع و احساس مسئوليت دفاتر در انجام وظايف محوله تاکيد نمودند.
آقاي محمود حسن زاده رياست محترم کانون استان نيز هدف از تشکيل جلسات مزبور را تبادل نظرباهمکاران شهرستاني و همفکري پيرامون حل مسائل مطروحه و در عين حال اخذ نظرات و پيشنهادات آنها دانسته و با بيان گزارشي اجمالي از اقدامات کانون در رابطه با مسائل جاري دفاتر اظهار داشتند ؛کانون استان موارد مطروحه را جمع بندي و مساعي لازم را در اين خصوص به کار خواهد بست.
در نشست مزبور نمايندگان کانون نيز به صورت مجزاوتفصيلي به بيان مشکلات و مسائل حوزه ثبتي خود پرداخته و مواردي همچون مشکلات پستي مربوط به اسناد تک برگي ، عدم تشکيل کميسيون تقسيم اسناد دولتي ، اعمال محدوديت در استعلامات ثبتي، موارد مربوط به استعلامات املاک جاري ،  برخي مشکلات مرتبط به همکاران در رابطه بامراجع قضايي، اختلالات و نارسايي هاي سامانه ثبت آني ، موارد مربوط به استعلام از منابع طبيعي را از جمله مسائل حوزه ثبتي خود دانسته و با بيان دغدغه هاي خود در رابطه با آيين نامه دفاتر و ضرورت اصلاح آن اقدام فوري مراجع ذيصلاح مبني بر واکسيناسيون دفاتر را خواستار شدند.
در ادامه جلسه آقاي محمد علي جبارزاده نماينده محترم کانون در دادگاه انتظامي استان نيز با بيان توضيحاتي در خصوص روندکاردادگاه انتظامي استان به برخي سوالات همکاران در اين رابطه پاسخ گفتند.
در پايان نشست مزبور آقاي شکري رياست محترم امور اسناد و سردفتران کل، آقاي نيکخواه جانشين محترم دادستان انتظامي و آقاي عبدالعلي زاده رياست  محترم  اداره بازرسي اداره کل نيزبا ارائه گزارشي از حوزه مسئوليت خود به برخي سوالات و ابهامات مطروحه پاسخ گفته و بر استمرار جلسات و برگزاري نشست هاي هم انديشي در خصوص مسائل مربوط به دفاتر اسناد رسمي تاکيد نمودند.
 
(روابط عمومي کانون سردفتران ودفترياران استان آذربايجان شرقي)
   نظرات خوانندگان محترم:


نوشتن موارد ستاره دار ( نام و نام خانوادگی ، شماره دفترخانه ، نظر ) اجباری است.
 
 
     *   نام و نام خانوادگي و شماره دفترخانه:
         آدرس ایمیل ( پست الکترونیکی ) :
*   نظر :           
  
      

 
    صفحه اصلی
    پست الکترونیکی
    کنترل پنل
    اسناد رسمی آذربایجان شرقی
    تماس با ما


  کانون سردفتران و دفتریاران آذربایجان شرقی - کلیه حقوق محفوظ می باشد © 2021
 
 © 2021 The Notaries Association of East Azerbaijan - All Rights Reserved.
  Website Developed by EAZ-Notary IT