هيچ گنجي چون دانش نيست و هيچ زيوري چون فرهنگ. حضرت علي ع
 
Tabriz Notary  
 امروز چهارشنبه 20 فروردین 1399

مناسبتهای ویژه

  بازدیدکنندگان آنلاین: 93 نفر


عضویت در کانال رسمی کانون سردفتران و دفتریاران آذربایجان شرقی در تلگرام
گواهی امضای الكترونيک
کمیسیون حقوقی و وحدت رویه
لیست مراکز درمانی طرف قرارداد
دانلود نرم افزار تلفن اسناد رسمی استان آذربایجان شرقی
دانلودها و راهنماها
دانلود فرمهای ارزش معاملاتی املاک
دانلود نرم افزار AnyDesk
     اطلاعيه ها ...

دعوت ازهمکاران استان جهت شرکت درراهپيمايي 22بهمن

           [ تاریخ انتشار: 1398/11/21 -  کد: 697 ]

دعوت ازهمکاران استان جهت شرکت درراهپيمايي 22بهمن


امام خميني (رحمت‌الله عليه) : انقلاب ما انفجار نور بود.
   
   در طول همه اين سالها که دشمنان در تلاش بوده اند  نور انقلاب اسلامي ايران را خاموش کنند، از مرزچهل سالگي عبور کرده و همچنان پويا و سرزنده، مقتدرانه و عزتمند به سوي بالندگي پيش مي‌رود. «يريدون ليطفئوا نورالله بافواههم والله متم نوره ولو کره الکافرن»
   اين قيام باشکوه به‌عنوان حرکتي مبتني بر احياي عزت انساني و بازيابي هويت اسلامي در جهان شناخته شده است. قيامي که با اتکا به اراده مردم و تأسي از رهبري داهيانه بنيان‌گذار کبيرش، امام‌خميني (رحمت‌الله عليه) و در ادامه با رهبري مقام معظم رهبري، با اقتدار، نقش اسلام و مسلمين را در عرصه‌هاي مختلف، پيش چشم جهانيان، برجسته و موثر ساخت.
بهمن 57 تجلي اراده و خواست مردمي سربلند بود که به اشتياق «استقلال و آزادي، جمهوري اسلامي» آنرا به تحقق بخشيدند و اکنون بيش از چهار دهه، شاهد مردمي مستقل و آزاد است که با افتخار به گذشته و اميد به آينده، مقاوم و استوار در برابر دنياي شرق و غرب از آرمانهايشان محافظت مي‌کنند.
    پيروزي انقلاب اسلامي، طليع? پيشرفت کشور در تمام عرصه ها بود و در کنار استقلال سياسي، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه هاي مختلف از قبيل پزشکي، درماني، نانو، هوا فضا، انرژي صلح آميز هسته اي، سلول هاي بنيادي، تکنولوژي هاي نظامي فوق پيشرفته و ... مرزهاي دانش را به رهبري مقام عظماي ولايت حضر ت آيه الله امام خامنه اي، درنورديدند .
   در شرايطي چهل و يکمين سال استقرار جمهوري اسلامي ايران جشن گرفته مي شود، که شاهد تلخي ها و شيريني هاي متعددي است.
   دستاورد خون شهداي مدافع حرم که به فرماندهي سپهبد شهيد سردار قاسم سليماني برچيده شدن بساط نحس داعش را رغم زد، و متعاقب آن ترور اين سردار شهيد توسط منفورترين حکومت ها و اشخاص در عصر حاضر کام مردم ما  را تلخ کرد، اما اين تلخي ديري نپاييد و با دست قدرتمند سپاهيان اسلام در نيروي هوا وفضا ، به فرماندهي برادر پاسدار سردار حاجي زاده به پايگاه عين الاسد انتقام سختي از جلادان روزگار گرفته شد.
    در حالي که مي رفت قلب مردم عزيز کشورمان با اين حمله برق آسا کمي التيام يابد با کمال تاسف، سقوط هواپيماي اوکرايني و از دست دادن تاسف بار گروهي از هم وطنان عزيزمان اتفاق افتاد. اما گرچه اين اتفاق بسيار ناگوار بود، لکن اين موضوع چيزي از عظمت سپاه پاسداران و فرماندهان جان برکف آن نمي کاهد.
    واکنون که در شرف برگزاري چهل و يکمين سالگرد پيروز انقلاب اسلامي هستيم دشمن قدار و شيطان صفت يعني اسرائيل وآمريکاي جنايتکار توطئه ديگري را عليه مسلمانان خصوصاً مردم فلسطين رقم زده اند، و با  طرح ننگين «معامله قرن» در خيال خام خود نابودي فلسطين را مي پرورانند، که لازم است مسلمانان جهان خصوصا مردم هميشه در صحنه ايران نسبت به اين توطئه کاملا هوشيار باشند.
     همچنين با ورود به"گام دوم انقلاب" که در حقيقت«دومين مرحله‌ي خودسازي، جامعه‌ پردازي و تمدن‌سازي» خواهد بود و «فصل جديد زندگي جمهوري اسلامي» را رقم خواهد زد و انقلاب را نيز«به آرمان بزرگش که ايجاد تمدن نوين اسلامي و آمادگي براي طلوع خورشيد ولايت عظمي (ارواحنافداه) هست» نزديک خواهد نمود، کشور عزيزمان در آستانه برگزاري يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي نيز قرار دارد، و اينجاست که مي بايست مردم عزيز با بصيرت لازم در صحنه انتخابات که از تاکيدات وصيت امام راحل نيز بوده شرکت نمايند، تاصالحترين افرادرابه مجلس بفرستند.
    خانواده بزرگ دفاتراسنادرسمي  ضمن تبريک ايام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پيروزي افتخار آميز انقلاب اسلامي، با شرکت در راهپيمايي سراسري 22 بهمن که با ايام چهلم سردار رشيد اسلام قاسم سليماني همزمان است با آرمان هاي امام خميني(ره) و منويات انقلابي رهبر فرزانه انقلاب تجديد بيعت نموده و از همکاران بزرگواردرسرتاسراستان آذربايجان شرقي ومردم شهيد پرور و قهرمان ايران دعوت بعمل مي آورد که هر چه با شکوهتر در مراسم يوم الله 22 بهمن شرکت نمايند.
درپايان به استحضارهمکاران شهرستان تبريزميرساندمحل تجمع وحرکت ساعت 11صبح به همراه جامعه حقوقي استان چهارراه شهيدبهشتي (منصورسابق)خواهدبود.
 
(روابط عمومي کانون سردفتران ودفترياران استان آذربايجان شرقي)
   نظرات خوانندگان محترم:

نام :   بهروز رحمتي سردفتر 12 مراغه     تاریخ و زمان ارسال :   1398/11/24   09:09:32
نظر:   ايام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پيروزي افتخار آميز انقلاب اسلامي مبارک و ياد و خاطره سردار رشيد اسلام قاسم سليماني گرامي باد


نوشتن موارد ستاره دار ( نام و نام خانوادگی ، شماره دفترخانه ، نظر ) اجباری است.
 
 
     *   نام و نام خانوادگي و شماره دفترخانه:
         آدرس ایمیل ( پست الکترونیکی ) :
*   نظر :           
  
      

 
    صفحه اصلی
    پست الکترونیکی
    کنترل پنل
    اسناد رسمی آذربایجان شرقی
    تماس با ما


  کانون سردفتران و دفتریاران آذربایجان شرقی - کلیه حقوق محفوظ می باشد © 2015
 
 © 2015 The Notaries Association of East Azerbaijan - All Rights Reserved.
  Website Developed by EAZ-Notary