الحرص موقع في کثير العيوب طمع آدمي را به بسياري از خطاها گرفتار مي سازد حضرت علي عليه السلام غرر الحکم
 
Tabriz Notary  
 امروز ﺳﻪشنبه 1 آبان 1397

مناسبتهای ویژه

  بازدیدکنندگان آنلاین: 436 نفر


عضویت در کانال رسمی کانون سردفتران و دفتریاران آذربایجان شرقی در تلگرام
گواهی امضای الكترونيک
کمیسیون حقوقی و وحدت رویه
لیست مراکز درمانی طرف قرارداد
دانلود نرم افزار تلفن اسناد رسمی استان آذربایجان شرقی
دانلودها و راهنماها
دانلود فرمهای ارزش معاملاتی املاک
دانلود نرم افزار AnyDesk
     اخبار ...

ساختمان ثبت اسناد و املاک منطقه غرب تبريز با حضور استاندار و رئيس کل دادگستري و رييس کانون سردفتران و دفترياران استان به بهره برداري رسيد.

           [ تاریخ انتشار: 1396/06/29 -  کد: 464 ]

ساختمان ثبت اسناد و املاک منطقه غرب تبريز با حضور استاندار و رئيس کل دادگستري و رييس کانون سردفتران و دفترياران استان به بهره برداري رسيد.

ساختمان ثبت اسناد و املاک منطقه غرب تبريز با حضور استاندار و رئيس کل دادگستري و رييس کانون سردفتران و دفترياران استان به بهره برداري رسيد.


به گزارش روابط عمومي کانون سردفتران و دفترياران آذربايجانشرقي ساختمان ثبت اسناد و املاک منطقه غرب تبريز ، در زميني به مساحت 1300 متر مربع، با 3000 متر مربع زيربنا و همزمان با هفته دولت و با حضور مسئولان استاني به بهره برداري رسيد مقرر گرديده است امور ثبتي نواحي بخش هاي 6 ، 7، 10 ، 11 تبريز و شرکتهاي ثبت در اين مرکز مستقر و فعاليت نمايند

مهندس کاظم به پايي ، مديرکل ثبت اسناد و املاک استان در اين مراسم که با حضور مسئولان ارشد استان برگزار شد ، اظهار داشت: در طول 4 سال گذشته اجراي پروژه هاي عمراني در اين سازمان افزايش چشم گيري داشته است و بيش از 20 ميليارد تومان اعتبار هم صرف اين پروژه ها شده است.

وي با بيان اينکه هدف از ايجاد ساختمان هاي ثبت اسناد و املاک در مناطق مختلف شهر، تسهيل در انجام اومورات ثبتي شهروندان هست گفت: علاوه بر اين ما سعي کرديم با صد در صد الکترونيکي کردن کارهاي ثبتي، در  وقت شهروندان هم صرفه جويي کنيم.

مديرکل ثبت اسناد و املاک استان در ادامه با اشاره به فعاليتهاي صورت گرفته در طول 4 سال گذشته گفت: در طول اين مدت، 663 هزار سند الکترونيکي صادر شده است و از لحاظ مالي هم علاوه بر وصول 566 ميليارد تومان معوقات بانکي، بيش از 266 ميليارد تومان هم درآمد زايي صورت گرفته است.

استاندار آذربايجان شرقي در اين آئين با اشاره به اهميت سازمان ثبت اسناد و املاک گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک استان، يکي از مجموعه هاي سالم و خدمت گذار استان هست که مردم هم رضايت خوبي از اين مجموعه دارد.

اسماعيل جبارزاده با بيان اينکه اميدواريم با افزايش ديگر آمارهاي ثبتي مثل ثبت شرکتها، معامله هاي ملکي، ازدواج و … ، شاهد کاهش آمار ثبت طلاق در استان باشيم اظهار داشت: همه دستگاههاي متولي بايد در زمينه کاهش طلاق در استان کمک بکنند. وي در ادامه افزود: طبق آمار در طول  4سال گذشته بيش از چهار ميليون و 124 هزار معامله در دفاتر ثبت اسناد رسمي استان به ثبت رسيده که با توجه به جمعيت استان، اين رقم نشان دهنده رونق اقتصادي است و اگر کساني اين وضعيت را رکود بنامند، معاند يا مقرض هستند.

استاندار آذربايجان شرقي با بيان اينکه از نظر فضاي کسب و کار هم استان در موقعيت مناسبي قرار دارد گفت: از لحاظ ايجاد شغل و افزايش ظرفيت واحدهاي توليدي در طول 4 سال گذشته، استان آذربايجان شرقي در رتبه اول کشوري قرار دارد.


   نظرات خوانندگان محترم:


نوشتن موارد ستاره دار ( نام و نام خانوادگی ، شماره دفترخانه ، نظر ) اجباری است.
 
 
     *   نام و نام خانوادگي و شماره دفترخانه:
         آدرس ایمیل ( پست الکترونیکی ) :
*   نظر :           
  
      

 
    صفحه اصلی
    پست الکترونیکی
    کنترل پنل
    اسناد رسمی آذربایجان شرقی
    تماس با ما


  کانون سردفتران و دفتریاران آذربایجان شرقی - کلیه حقوق محفوظ می باشد © 2015
 
 © 2015 The Notaries Association of East Azerbaijan - All Rights Reserved.
  Website Developed by EAZ-Notary